Date
Event
Favorites
Market
10:30
Elena Milovanovic
Pia Lovric
Turk - ITF Women Antalya
13:20
Dubai City FC
Fujairah FC
Unit - Division 1
13:20
Geoffrey Blancaneaux
Arthur Cazaux
Fran - ATP Montpellier
13:20
Claudia Hoste Ferrer
Cristina Rodriguez Duenas
Port - ITF Women Porto
13:25
Dalma Galfi
Kamilla Rakhimova
Aust - WTA Linz
13:25
Oceane Babel
Aneta Laboutkova
Fran - ITF Women Grenoble
13:25
Kate Mansfield
Emma Wilson
Unit - ITF Women Bath
13:25
Andy Hamilton
Steve Brown
World - Modus Super Series
13:30
Babos T./Mladenovic K.
Kudermetova V./Samsonova L.
Unit - WTA Abu Dhabi, Doubles
13:30
Neil Oberleitner
Samir Hamza Reguig
Tuni - ITF Men Tunisia Monastir
13:30
Pietro Marino
Luis Francisco
Tuni - ITF Men Tunisia Monastir
13:30
Mario Gonzalez Fernandez
Aliaksandr Liaonenka
Tuni - ITF Men Tunisia Monastir
13:30
Mika Brunold
Daniil Ostapenkov
Tuni - ITF Men Tunisia Monastir
13:30
Joseph White
Tuncay Duran
Turk - ITF Men Turkey Antalya
13:30
Iacopo Sada
Yamato Sueoka
Turk - ITF Men Turkey Antalya
13:30
Denys Klok
Shunsuke Wakita
Turk - ITF Men Turkey Antalya
13:30
Yu-Yun Li
Gyeong Seo Lee
Turk - ITF Women Antalya
13:30
Ilinca Dalina Amariei
Denislava Glushkova
Turk - ITF Women Antalya
13:30
Prylepa Dmytro
Volodymyr Siedin
World - Setka Cup
13:30
Jaromir Vyboch
Karel Hons
Czec - Pro League
13:30
Jaroslav Schwan
Lukas Martinak
Czec - Pro League
13:30
Plachy Jiri
Ladislav Zatecka
Czec - Pro League
13:30
Havel Ladislav
Tomas Dousa
Czec - Pro League
13:30
Dauud Cheaib
Dennis Klein
Germ - Challenger Series
13:30
Seroka Szymon
Wojciech Gluszek
Pola - TT Elite Series
13:35
Hennadii Buianover
Vadim Reva
World - Setka Cup
13:35
Oleksandr Osadchyi
Sergey Burdelny
World - Setka Cup
13:35
Kirill Yurchenko
Oleg Bindas
World - Setka Cup
13:40
Al Salibikhaet
Burgan SC
Kuwa - 1. Division
13:40
Khaitan
Al-Shabab
Kuwa - 1. Division
13:40
Eliz Maloney
Sina Herrmann
Fran - ITF Women Grenoble
13:40
Evgeniy Skorobogatyi
Oleksandr Zhyrnov
World - Setka Cup
13:40
Alec Small
David Evans
World - Modus Super Series
13:40
BLUEJAYS
Mixfits
World - CCT West Europe Series 1
13:40
HAVU Gaming
Young Ninjas
World - Elisa Invitational Winter: Contenders Stage
13:45
Rose Danielle Collins
Jelena Ostapenko
Unit - WTA Abu Dhabi
13:45
Daniel Masur
Gianmarco Ferrari
Lith - ATP Challenger Vilnius
13:45
Vaclav Coubal
Puk Jaroslav
World - Setka Cup
13:50
Bambutsa Roman
Oleg Kolywai
World - Setka Cup
13:50
Miastowski Maksymilian
Filip Mlynarski
Pola - TT Elite Series
13:55
Kathleen Kanev
Clara Vlasselaer
Fran - ITF Women Grenoble
14:00
Sabah
Sabayil FK
Azer - Premier League
14:00
Levadiakos
Volos NFC
Gree - Super League
14:00
Odisha
FC Goa
Indi - Indian Super League
14:00
Al Talaba FC
Al-Karkh
Iraq - Premier League
14:00
Erbil SC
Al Sinaah
Iraq - Premier League
14:00
Kadikoy Basketbol
Beylikduzu
Turk - TB2L
14:00
Mattek B./Mirza S.
Flipkens K./Siegemund L.
Unit - WTA Abu Dhabi, Doubles
14:00
Leonie Hartbrich
Wing Lam Ng
Jord - WTT Contender Amman Women
14:00
Ana Tofant
Taimmaa Abo-Yaman
Jord - WTT Contender Amman Women