Date
Event
Favorites
Market
18:00
Hapoel Galil Elyon
Ironi Kiryat Ata BC
Isra - Super League
18:30
Hapoel Hadera
Maccabi Haifa FC
Isra - Ligat Ha'AL
19:55
Dusan Lajovic
Juan Pablo Varillas Patino-Samudio
Arge - ATP Cordoba
19:55
Valerii Onykyienko
Belokon Yevgeniy
World - Setka Cup
19:55
Mykola Kulynych
Ivan Krivoy
World - Setka Cup
20:00
Blackburn Rovers
Wigan Athletic
Engl - Championship
20:00
Rayo Vallecano
Union Deportiva Almeria
Spai - La Liga
20:00
Burgos CF
Las Palmas
Spai - LaLiga 2
20:00
Le Mans FC
US Concarneau
Fran - National
20:00
Racing Club (W)
San Lorenzo (W)
Arge - Primera A Women
20:00
Club Leandro Niceforo Alem
Sportivo Italiano
Arge - Primera C Metropolitana
20:00
Yupanqui
CA Claypole
Arge - Primera C Metropolitana
20:00
Venezuela U20
Uruguay U20
Sout - South American Championship U20
20:00
Abilene Christian (W)
Utah Valley Wolverines (W)
Unit - NCAA Women
20:00
Conley Raidt
Lara Smejkal
World - UTR Pro Tennis Series Women
20:00
Roman Hudeczek
Sebastian Kasnik
Czec - Pro League
20:00
Jan Varcl Jr.
Jakub Vrabec
Czec - Pro League
20:00
Martin Mastera
Petr Babak
Czec - Pro League
20:00
Frantisek Briza
Martin Cmunt
Czec - Pro League
20:00
Piecowski Miroslaw
Mateusz Misiak
Pola - TT Elite Series
20:00
iNation
For The Win eSports
World - CCT West Europe Series 1
20:00
Astralis Talent
MASONIC
World - Dust2.dk Ligaen Season 22
20:00
Atlantic
Alpha Gaming
World - Dust2.dk Ligaen Season 22
20:00
Into the Breach
Nexus Gaming
World - European Development Championship Season 7: Closed Qualifier
20:00
Alliance.LATAM
Infinity Esports
World - BTS Pro Series Season 14 Americas
20:00
MAD Lions
G2 Esports
World - LEC Winter Season
20:05
Fernando Verdasco
Mitchell Krueger
Unit - ATP Dallas
20:05
Verbyaniy Vasiliy
Oleg Bindas
World - Setka Cup
20:05
Viktor Sivich
Vadim Reva
World - Setka Cup
20:10
Nikoloz Basilashvili
Constant Lestienne
Fran - ATP Montpellier
20:10
Dauud Cheaib
David Reitspies
Germ - Challenger Series
20:10
Lukasz Jarocki
Damian Wojdyla
Pola - TT Elite Series
20:15
Lukas Provaznik
Roman Merkl
World - Setka Cup
20:20
Cecchinato M./Galan D. E.
Carballes Baena R./Martinez P.
Arge - ATP Cordoba, Doubles
20:20
Kyoka Okamura
Lia Karatancheva
Unit - ITF Women Orlando
20:20
Felkel Grzegorz
Artur Daniel
Pola - TT Elite Series
20:25
Oleksandr Melashenko
Dmytro Kim
World - Setka Cup
20:30
Universidad Cesar Vallejo
Alianza Atletico
Peru - Liga 1
20:30
Martin Pavliska
David Szotek
Czec - Pro League
20:30
Jan Volhejn
Dominik Lengal
Czec - Pro League
20:30
Vladimir Milata Jr.
Jaroslav Prokupek
Czec - Pro League
20:30
Kamil Novak
Daniel Tuma
Czec - Pro League
20:30
Szymon Twardowski
Adrian Eliasz
Pola - TT Elite Series
20:35
Sergey Paksyutov
Serhii Bohach
World - Setka Cup
20:40
Chiara Scholl
Tiphanie Fiquet
Unit - ITF Women Orlando
20:40
Michal Galas
Jakub Krawczyk
Pola - TT Elite Series
20:50
Siddharta Almeida
Bastien Dupont
Germ - Challenger Series
20:50
Miastowski Maksymilian
Filip Mlynarski
Pola - TT Elite Series
21:00
Gimnasia y Esgrima La Plata
Defensa y Justicia
Arge - Liga Profesional
21:00
Norfolk State Spartans (W)
North Carolina Central Eagles (W)
Unit - NCAA Women